מי אני

דובי פורתדובי פורת

הרומן שלי עם בשר החל עוד משחר ילדותי, גדלתי בבית ממוצא רומני ובזכות הוריי ז”ל זכיתי להיחשף למגוון רחב של תבשילי בשר ולסוגי נקניקים שונים ומגוונים.

אני עדיין זוכר את הטעמים הנפלאים של הנקניקים המיוחדים מסוג “פריזר” ו”סלמי קוניאק” שסבתא הייתה “משיגה” לי כחטיף מפנק במיוחד – כל הטעמים הנוסטלגיים האלה הם חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי את הלגה.

הלגה היא מזכרת עד מרגעים בלתי נשכחים של טעמים וריחות שכבר אינם עוד במחוזותינו, מוצרי דליקטס של המטבחים האירופים הקלאסיים שגם באירופה כבר לא פשוט להשיג ועל כן קיבלתי את גביע האיכות המעולה מהתאחדות יצרני הבוטיק בתחום הבשר בגרמניה וזכיתי עם הלגה ל-שש מדליות זהב ביריד ה-IFFA היוקרתי בפרנקפורט.

כאיש הייטק לשעבר, נסעתי המון לחו”ל ובעיקר למרכז ולמזרח אירופה – שם חיפשתי את הטעמים האהובים של הבית בו גדלתי.
הגעתי לבעלי מלאכה אמיתיים, כמו של פעם, שיצרו ופעלו בגרמניה, אוסטריה, צ’כיה והונגריה וביקשתי ללמוד את רזי המקצוע, נשארתי סופי שבוע ארוכים באירופה ועבדתי כשולייה אצל יצרני נקניקים מסורתיים בגרמניה.
המתכונים הסודיים שלהם נחשפו לעיני אט אט – הם לימדו אותי את כל הסודות הקטנים ואת השיטות הנהוגות כבר מאות בשנים. המוצרים היו ללא חומרים משמרים, כימיקלים או תוספות כלשהן – מה שהבטיח מוצר שכולו בשר איכותי ומובחר.

כחובב בשר וכאב לילדים לקחתי על עצמי שליחות אישית ומקצועית – להביא לארץ את בשורת נקניקיות האיכות – נקניקיות באיכות מעולה המכילות בשר ותבלינים ברמה הגבוהה ביותר עפ”י מתכונים אירופים עתיקים העוברים מדור לדור כבר מאות בשנים.
ב’הלגות’ (הנקניקיות שלי) אין חומרים משמרים וגם לא כימיקלים – מדובר במוצרים טבעיים שכולנו נשמח להעניק לילדנו ולבני ביתנו.

ההלגות הן נקניקיות הבוטיק שצברו פופולאריות רבה בשנים האחרונות וגם זכו ב-6 מדליות זהב ובגביע האיכות בתחרות היוקרתית ביריד ה- IFFA היוקרתי בפרנקפורט לשנת 2022.

את ההלגות אנחנו שולחים אליכם עד הבית באמצעות שליח ובכך תוכלו להעניק לכם וליקיריכם מוצרי בשר איכותיים ומטריפים בטעם בלתי נשכח.

ההלגות מתאימות לדיאטת פליאו ולכל אדם המבקש להתענג על טעמים וריחות ברמה אחרת, הן  מיוצרות ברישיון יצרן כחוק ובאישור משרד הבריאות.

הכנסו לחנות המקוונת ותטעמו עוד היום את ההלגות המגוונות שהכנתי עבורכם,
שלכם באהבה,דובי