מי אני

דובי פורת

שמי דובי פורת, נשוי ואב לשלושה ילדים ולהלגה אחת ממושב כפר ברוך שבעמק יזרעאל.

את הלגה הגיתי וחלמתי כל כך הרבה שנים, הרומן שלי עם בשר החל עוד משחר ילדותי כשגדלתי בבית ממוצא רומני שבה בכל ארוחה לבשר היה חלק עיקרי ומשמעותי, וכמו שאמא  שלי נהגה לומר "ארוחה ללא בשר היא לא ארוחה"…

בזכות הוריי ז"ל זכיתי להיחשף למגוון רחב של תבשילי בשר ולסוגי נקניקים שונים ומגוונים, אני עדיין זוכר את הטעמים הנפלאים של הנקניקים המיוחדים מסוג "פריזר" ו"סלמי קוניאק" שסבתא הייתה "משיגה" לי כחטיף מפנק במיוחד.

הטעמים הנוסטלגיים האלה הם חלק בלתי נפרד מהיצירה שלי את הלגה, הלגה היא רגעים בלתי נשכחים של טעמים וריחות שכבר אינם עוד במקומותינו, מוצרי דליקטס של המטבחים האירופים הקלאסים שגם באירופה כבר לא פשוט להשיג.

כאיש הייטק לשעבר, נסעתי המון לחו"ל ובעיקר למרכז ולמזרח אירופה – בה, כבן טוב למשפחתי, חיפשתי את הטעמים והריחות האהובים כל כך.

הגעתי לבעלי מלאכה אמיתיים, של פעם, בוטיקיים שיצרו ופעלו בגרמניה, אוסטריה, צ'כיה והונגריה וביקשתי ללמוד את רזי המקצוע, בראשונה על מנת לפנק את עצמי, את בני בייתי וחבריי הקרובים.

נשארתי סופי שבוע ארוכים באירופה ועבדתי כשולייה אצל יצרני נקניקים מסורתיים בגרמניה, המתכונים הסודיים שלהם נחשפו לעיני אט אט – הם לימדו אותי את הסודות הקטנים ואת השיטות הנהוגות כבר מאות בשנים, המוצרים היו ללא חומרים משמרים, כימיקלים או תוספות כלשהן – מה שהבטיח מוצר שכולו בשר איכותי ומובחר.

כחובב בשר וראשית כל- כאב לילדים, לקחתי על עצמי שליחות אישית ומקצועית – להביא לארץ את בשורת הנקניקיות והנקניקים הבייתיים – אלו העשויים בעבודה קפדנית ואיכותית ומכילים בשר ותבלינים ברמה הגבוהה ביותר עפ"י מתכונים אירופים עתיקים העוברים מדור לדור כבר מאות בשנים, כולם ללא חומרים משמרים וללא כימיקלים – אלא מוצרים טבעיים שכולנו נשמח להעניק לילדנו ולבני ביתנו.

ההלגות הן נקניקיות הבוטיק שלי, הן צברו פופולאריות רבה בשנים האחרונות ורבים וטובים מתענגים עליהן מידי יום ביומו.

מיד לאחר ייצורן מועברות ההלגות לאריזת ואקום ולהקפאה מיידית, כך שאתם זוכים לקבל מוצר בשר איכותי וטרי כביום הכנתו.

את ההלגות תקבלו עד הבית באמצעות שליח אחת לשבוע ובכך תוכלו להעניק לכם וליקיריכם מוצרי בשר איכותיים וטריים בטעם בלתי נשכח ובריאותי.

ההלגות שלי מתאימות למחזיקים בדיאטה מסוג פליאו ולכל אדם המבקש להתענג על טעמים וריחות ברמה אחרת.

ההלגות מיוצרות ברישיון יצרן כחוק ובאישור משרד הבריאות.

הכנסו לחנות המקוונת ותטעמו עוד היום את ההלגות המגוונות שהכנתי עבורכם,

שלכם באהבה,

דובי