מדיניות פרטיות Privacy Policy

מדיניות פרטיות הלגה וורסט בע״מ

מדיניות הפרטיות למעשה מאפשרת לכם לדעת כיצד חברת הלגה וורסט בע”מ (תכונה להלן: “הלגה”) מטפלת במידע אישי שאתם מספקים לנו באתר שמתופעל ובבעלות הלגה (להלן: “האתר”).

 

מדיניות פרטיות זו לא חלה על מידע פרטי שנאסף מכם באופן לא-מקוון, או על אתרים של צדדים שלישיים שאליו מקושר האתר. השימוש שלכם באתר המקשרים למדיניות זו, כפוף לתנאיה. תנאי השימוש.

מה זה מידע פרטי?

“מידע פרטי” הינו מידע שניתן באמצעותו לזהות אתכם, או שניתן להשתמש בו באופן סביר על מנת לזהות אתכם, ואשר מוכנס ל- ו/או נאסף על ידי אתר ונשמר על ידי הלגה בצורה נגישה. דוגמאות למידע אישי כוללות שם, כתובת למשלוח, כתובת דוא”ל ומספר טלפון.

אילו סוגים של מידע הלגה אוספת באופן מקוון?

מידע אקטיבי/פעיל : מידע שאתם מוסרים לדוגמא שם, טלפון, כתובת למשלוח ההזמנה וכתובת דואר אלקטרוני.

מידע פאסיבי:  מידע טכני ומידע לגבי הגלישה: הלגה עשויה לאסוף פרטים על הביקורים שלכם באתר מבלי שאתם תכניסו את המידע באופן אקטיבי. המידע היכול לכלול, למשל, את סוג הדפדפן ואת השפה שלו, את מערכת ההפעלה שלכם, את כתובת ה-IP שלכם, את כתובות האתרים בהם ביקרתם לפני ואחרי הביקור באתר, את מנוע החיפוש שבעזרתו הגעתם לאתר את הדפים שצפיתם, בהם, את הפרסומים שצפיתם בהן ואת הקישורים שעליהם לחצתם באתר. הלגה יכולה לאסוף את המידע באמצעות טכנולוגיות שונות, למשל “עוגיות”, (קוקיס..) תגיות אינטרנט ומשואות רשת. דפדפן האינטרנט שלכם יכול גם הוא לשדר באופן אוטומטי לאתר חלק מהמידע שפורט לעיל, כמו כתובת באתר האחרון שבדקתם בו וגרסת הדפדפן שלכם.

האם אנחנו משתמשים במידע שאנו אוספים?

בהחלט. אנו מניחים שנכנסתם לאתר על מנת להתעניין במוצרים הקשורים בנקניקיות בוטיק ומוצרי מעדניה משלימים. אנו משתמשים במידע כדי לאפשר לכם לקבל תוכן על המוצרים שאתם מתעניינים בהם באופן יותר מדויק.
ֿלדוגמא: אם המידע מראה שאתם מתעניינים בנקניקיות חריפות נשתדל לאפשר לכם לקבל תוכן מעניין וממוקד יותר בתחום זה.

האם אתם יכולים להגביל את המידע שנאסף? איך ניתן לתקן מידע פרטי או למחוק אותו מרשומת הלקוחות הקיימת?

בוודאי. ניתן לחסום את הגישה ל״עוגיות״ בחלק גדול מהדפדפנים.
ניתן לוותר על מידע ולא להירשם אליו.
ניתן לבקש הסרת מידע או שינויו מרשימת התפוצה והנתונים יוסרו או ישונו.
הנתונים יוסרו בד״כ במיידית. במידה ולא הוסרו וקרתה טעות אנא פנו אלינו ישירות במייל בדף צור קשר באתר.

או בטלפון : 054-5724878

האם הלגה חולקת את המידע הפרטי עם צדדים שלישיים?

לא. אולם, הלגה שומרת את הזכות לשמור את המידע הפרטי שלכם על מנת להיענות לבקשת מידע מורשית מרשות ממשלתית במצבים של ביטחון לאומי, או כפי שנדרש על פי דין.

האם  הלגה מעבירה מידע פרטי לגורמי שיפוט אחרים במדינות אחרות?

בשלב זה, הלגה מאחסנת מידע על שרתים מאובטחים בישראל בלבד. עם זאת, ככל שהלגה תקים אתרים ותאחסן מידע גם באתרים מעבר לים, חוקי הגנת הפרטיות במדינות אלו עשויים לא להיות זהים לאלה שבמדינה שאתם גרים בה. באמצעות שימוש והשתתפות בכל אחד מאתרים אלה, המשמעות היא כי הנכם מסכימים לאיסוף, העברה, איחסון ועיבוד מידע במדינות אלו.

שימוש ב”עוגיות” ובטכנולוגיות מעקב אחרות.

“עוגייה” הוא קובץ שנשלח למחשב שלכם כאשר אתם נכנסים לאתר. קובץ זה מאוחסן על המחשב שלכם. לאחר שהכנסתם מידע פרטי לטופס או שדה באתר. הלגה משתמשת בעוגיות על מנת לשמור על ההעדפות האישיות שלכם. תחומי ענין במוצרים מסוימים או נושאים מסוימים באתר שלנו.
זה מאפשר לנו לשפר את התוכן באתר על מנת שיתאים יותר למה שמעניין אתכם.

באיזה סוגים של “עוגיות” וטכנולוגיות מעקב אחרות אנו משתמשים באתר

הלגה משתמשת ב”עוגיות זמניות”: עוגיות זמניות הן פיסות זמניות של מידע שנמחקות ברגע שאתם סוגרים את חלון הדפדפן או מכבים את המחשב.

“עוגיות קבועות”: עוגיות קבועות הן פיסות מידע שנמצאות על הכונן הקשיח במחשב שלכם ונשארות שם עד שאתם מוחקים אותן. עוגיות קבועות מאחסנות מידע על המחשב שלכם למספר מטרות, למשל איחזור מידע שהכנסתם קודם (דוגמת סיסמאות), עוזרות לקבוע אילו אזורים באתר המבקרים מוצאים שהכי עוזרים להם, ומשמשות להתאמת האתר בהתאם להעדפות שלכם על בסיס קבוע. עוגיות קבועות שהאתר מטמין במחשב שלכם עשויות לכלול מידע שמאפשר זיהוי אישי, אך רק אם נרשמתם או הסכמתם בדרך אחרת לשמירת מידע מאפשר זיהוי שסיפקתם באתר. אחרת, השרת של האתר יודע רק שמבקר לא מזוהה עם עוגיות נכנס לאתר.

“משואות רשת” (מכונות גם תגיות רשת): משואת רשת היא גרפיקה זעירה באתר אינטרנט או בהודעת דוא”ל שמשמשת למעקב אחר הדפים שנצפו או הודעות שנפתחו. משואות רשת מוסרות לשרת של האתר מידע כמו כתובת ה-IP וסוג הדפדפן של המחשב של המשתמש. משואות רשת יכולות להימצא בתוך פרסומות רשת שמפנות משתמשים לאתר שלנו ובדפים שונים של האתר. משואות רשת מספקות מידע לגבי כמה פעמים דף נפתח ובאיזה מידע משתמשים צופים.

חלק גדול מהדפדפנים המודרניים מאפשרים חסימת גישה לעוגיות בצורה די טובה.

מכל מקום, בכל שאלה ניתן לפנות אלינו טופס צור קשר באתר

או בטלפון 054-5724878